خانه / اخبار اداره خدمات آموزش / فراخوان سوم گرنت فناوری “طرح جوانه”

فراخوان سوم گرنت فناوری “طرح جوانه”

ر

به منظور بسط و توسعه توان ملی در نوآوری و کارآفرینی مبتنی بر دانایی، زمینه‌سازی حرکت دانشگاه‌های کشور به سوی “دانشگاه کارآفرین با مسئولیت اجتماعی”، ارتقاء ظرفیت توسعه فناوری در دانشگاه‌ها و مؤسسات پژوهشی و حمایت از صاحبان ایده‌های فنّاور در جهت اثبات ایده اولیه (Proof of Concept) یا تولید نمونه اولیه (Prototype)، معاونت فناوری و نوآوری وزارت عتف با پشتیبانی نهادهای ملی از پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دارای ایده‌های فنّاورانه و بازارگرا، در قالب گرنت “طرح جوانه” حمایت می‌کند.
با تکیه بر تجربیات پیشین از اجرای این طرح در سه فراخوان آزمایشی، اول و دوم، فراخوان مرحله سوم این طرح در ۳۹ پارک علم و فناوری و در تمامی حوزه‌ها به صورت عمومی اجرا خواهد شد. پارک فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا)، پارک نوآوری و فناوری نفت و گاز و مؤسسه آموزشی و تحقیقاتی صنایع دفاعی، به عنوان سازمان های حامی این فراخوان، از طرح‌های احراز کننده شرایط مورد نظر حامیان، حمایت خواهند کرد.

جهت دریافت شیوه‌نامه اجرایی لطفاً“کلیک” کنید. پیش از شروع ثبت‌نام، لازم است کاربرگ‌های مورد نیاز را از” صفحه کاربرگ‌های برنامه گرنت فناوری” دانلود و تکمیل نمائید.

ثبت نام

خواهشمند است بدون هیچگونه تغییر در محتوای کاربرگ‌ها، آنها را تکمیل فرموده و در صورتی که موردی در یک کاربرگ برای طرح شما وجود ندارد، بدون پاک کردن آن، در قسمت مربوطه خط تیره (-) مرقوم نمائید.

منبع : https://pit.msrt.ir/fa/page/1995/%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%D8%AC%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%87

درباره ی نوید سیاه پلو

مطلب پیشنهادی

پذیرش دانشجو براساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی پیوسته۱۴۰۱

      انتخاب رشته و ثبت نام * کارشناسی پیوسته* موسسه جهاد دانشگاهی خوزستان …