خانه / آموزش آنلاین

آموزش آنلاین

  • اخبار و اطلاعیه ها 
  • فیلم آموزش سامانه ساجد 
  • برنامه کلاسهای آنلاین 
  • فیلم آفلاین کلاسها  
  • نرم افزارها  
  • فایل های تکمیلی  
  • پشتیبانی 

اطلاعیه ۴(۲-۴-۱۴۰۰) – ویژه آزمون پایان ترم ۹۹۰۰-۲

دانشجویان محترم برای نگارش پاسخ آزمون های تشریحی می بایست منحصرا از برگه پاسخ نامه ای که بدین منظور طراحی شده است استفاده نمایید. این پاسخ نامه در ادامه برای دانلود قرارداده شده است. کافی است برای هر آزمون به اندازه حداقل ۴ برگه پرینت کنید.

اطلاعیه ۳ (۵-۷-۹۹) – ویژه اساتید

اساتید محترم با توجه به تغییر جزیی در روش برگزاری کلاسهای مجازی موسسه از روز شنبه ۵ مهرماه ۹۹, خواهشمندم فیلم آموزشی زیر را بدقت ملاحظه نمایید. مطابق توضیحات ارایه شده در فیلم آموزش فوق الذکر، از ۵-۷-۹۹ برای تولید لینک کلاس و وورد به کلاس مطابق برنامه کلاسی کافی است به آدرس lms.jahadp.ir معروف به سامانه ساجد مراجعه نمایید تصمیم اینکه لینک کلاس بر بستر big blue botton باشد یا Adobe connect با اساتید است. لطفا بارگذاری محتواهای آموزشی آفلاین در این سامانه نیز مد نظر قرار گیرد.

اطلاعیه ۲ (۵-۷-۹۹) – ویژه دانشجویان

انشجویان محترم مطابق توضیحات ارایه شده در فیلم آموزش ارائه شده در ۴-۷-۹۹،  برای وورد به کلاس مطابق برنامه کلاسی کافی است به آدرس lms.jahadp.ir معروف به سامانه ساجد مراجعه نمایید. تصمیم اینکه لینک کلاس بر بستر big blue botton باشد یا Adobe connect با اساتید است. لطفا به محتواهای آموزشی آفلاین بارگذاری شده در این سامانه نیز دقت نمایید

اطلاعیه ۱ (۲۸-۶-۹۹) 

دانشجویان محترم انشاالله کلیه کلاسهای نیمسال ۱ سال تحصیلی ۹۹۰۰ از روز شنبه ۲۹-۶-۹۹ مطابق با برنامه هفتگی شما برگزار خواهد شد. کلیه کلاسهای درس (بجز تعداد محدودی از واحدهای عملی) بصورت مجازی برگزار خواهد شد. برای ورود به کلاس آنلاین و یا دستیابی به محتواهای آفلاین که توسط اساتید محترم بارگذاری خواهد شد وارد سامانه آموزش مجازی موسسه معروف به سامانه ساجد شوید برای اینکار از آدرس lms.jahadp.ir استفاده کنید. یوزر و پسورد همان اطلاعاتی است که برای ورود به سامانه آموزشی ساد از آن استفاده می کنید. 

توجه » برای ورود به کلاس آنلاین از کامپیوتر و یا تلفن همراه نیاز به نصب برنامه Adobe Connect بوده و با استفاده مرورگرها ( ترجیحاً Google Chrome و یا FireFox ) وارد سامانه آموزشی الماس شده و سپس از منوی کلاس مجازی قسمت کلاس آنلاین با توجه به برنامه هفتگی خود وارد کلاس شود. دانشجویان می توانند ۱۵ دقیقه قبل از شروع کلاس وارد کلاس شده و کنترلهای لازم را انجام دهند. 

برای مشاهده برنامه کلاسهای آنلاین وارد سامانه آموزش موسسه (سامانه الماس) شده و از منوی آموزشهای مجازی استفاده نمایید. لینک ورود به کلاس مطابق برنامه هفتگی شما ۱۵ دقیقه قبل از شروع کلاس فعال خواهد شد. ضمنا برای دانلود محتواهای آموزشی آفلاینی که توسط اساتید در سامانه ساجد بارگذاری شده است، نیز می توانید از سامانه آموزش موسسه (سامانه الماس) استفاده نمائید. 

توجه : در این سامانه منحصرا فیلم های ضبط شده مربوط به نیمسال ۲ سال تحصیلی ۹۸۹۹ بارگذاری و قابل دسترسی می باشند. فیلم های ضبط شده نیمسال ۱ سال تحصیلی ۹۹۰۰ (سال تحصیلی جاری) بصورت خودکار در سامانه الماس و پروفایل شخصی دانشجو بارگذاری خواهد شد.

دانشجویان محترم بدینوسیله به اطلاع می رساند سامانه دانلود فیلم های کلاسهای آنلاین (برخط) به آدرس acfilm.mjdkh.ac.ir هم اکنون قابل بهره برداری است. برای ورود به سامانه کافی است اطلاعات زیر را وارد نمائید

  • نام کاربری : student
  • پسورد : ۱۲۳۴۵۶

در هر پوشه که وارد شوید، روی لینک کلیک نمائید تا بلافاصله دانلود آغاز شود. دقت داشته باشید که برای مدیریت پهنای باند مصرفی دانلود فیلم ها از ۵ عصر تا ۷ صبح بهتر است.

اطلاعیه

کلیه حقوق مالکیت مادی و معنوی فیلم های بارگذاری شده در این سامانه منحصرا متعلق به موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی خوزستان است. هرگونه نشر بخش یا تمام مطالب موجود در این سامانه بدون کسب اجازه از موسسه در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، تخلف محسوب شده و برابر ماده ۲۳ قانون حمایت حقوق مولفان و مصنفان و هنرمندان قابل پیگرد قانونی است.

 

سامانه دانلود فیلم کلاس‌های برخط (آنلاین)

لینک کمکی (درصورت باز نشدن سایت)

توجه : در حال حاضر برای ورود به کلاس آنلاین و یا استفاده از سامانه ساجد نیاز به نصب برنامه Adobe Connect بوده و با استفاده مرورگرها ( ترجیحا Google Chrome و یا FireFox ) وارد سامانه آموزشی الماس شده و سپس از منوی کلاس مجازی قسمت کلاس آنلاین با توجه به برنامه هفتگی خود وارد کلاس شود.

نرم افزار کنترل سیستم از راه دور جهت پشتیبانی (AnyDesk)

دانلود Adobe Flash Player

دانلود Adobe Connect

دانلود مرورگر Puffin جهت مشاهده فیلم کلاس‌ها بر روی موبایل

دانلود مرورگر FlashFox – Flash Browser جهت مشاهده فیلم کلاس‌ها بر روی موبایل

اشکالات فنی سخت افزاری و نرم افزاری 

دانشجویان محترم برای دریافت پشتیبانی فنی نرم افزاری و سخت افزاری و اشکالات احتمالی در خصوص اتصال به کلاس با آقای مهندس ساغری مدیر انفورماتیک موسسه در واتساپ  بشماره ۰۹۰۱۳۲۸۲۸۲۲ پیام ارسال نمایید. ایشان در ساعتهای اداری از ۷:۳۰ الی ۱۴:۳۰ آماده پاسخگویی به سئوالات شما هستند. فقط چون ممکن است در روزهای اول حجم پیام های ارسالی به ایشان زیاد باشد برای دریافت پاسخ خود صبور باشید.

اشکالات مرتبط با سامانه آموزش الماس

ضمنا چنانچه از منظر آموزشی و مسائل مربوط به سامانه آموزش الماس مشکل دارید، می توانید با مسئول انفورماتیک موسسه خانم سلحشور تماس بگیرید. برای تماس کافی است شنبه تا چهارشنبه ۷:۳۰ الی ۱۳:۳۰ با شماره تلفنهای ۴-۳۳۳۴۵۳۷۲، ۳-۳۳۷۲۱۵۱۱، ۳۳۷۲۵۶۸۴ و یا ۳۳۷۲۸۷۷۷ تماس گرفته و در بدو اینکه اپراتور مشغول معرفی شماره های داخلی است، شماره ۲۱۶ را شماره گیری نمائید.